Глибока шана усім медикам за їх самовіддану працю

4 роки ago Інформ центр 0

Щорічно у третю неділю червня відзначається професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України – людей чи не найблагороднішої та найвідповідальнішої професії.
День медичного працівника сьогодні святкують не тільки медики – лікарі, медсестри, санітари. Це свято усіх людей, які так чи інакше пов’язані з охороною здоров’я. Це – і викладачі медичних закладів, і волонтери, які надавали першу медичну допомогу в зоні АТО, і вчені, чиї дослідження покращили сферу охорони здоров’я людини.
Наша медицина має давню історію та багатовікові традиції і базується на міцному народному підґрунті. Перші згадки про лікарні та медиків Київської Русі віднайдені на сторінках знаменитої «Руської Правди», датованої ХІ ст.
Саме в цьому збірнику стародавнього права в Київській державі згадується про притулки для інвалідів та хворих, які були організовані при монастирях. В літописах є згадки про декілька таких лікарень. Так, при Києво-Печерському монастирі функціонував безкоштовний притулок для хворих, де лікували хвороби та зцілювали рани.
Першими лікарями, як і в багатьох інших розвинених тогочасних державах, були ченці. Можливо, саме тому покровителем медиків вважається святий мученик Пантелеймон, який і сам за життя був лікарем.
Сьогодні, на жаль, сфера охорони здоров’я є однією із найпроблемніших в Україні. Реформи, на які вже давно чекає вітчизняна медицина, всіляко гальмуються, а самі медики працюють у складних умовах: брак ліків та розхідних матеріалів, низькі зарплати та недостатнє фінансування, ненормований робочий час та медичні заклади, які потребують негайного осучаснення.
Але незважаючи на це, українські медики самовіддано працюють на користь суспільства. Завдячуючи їх зусиллям тисячі пацієнтів щодня долають хвороби, отримують надію на здорове майбутнє, повертаються до життя.
Важко переоцінити роль медиків у зоні АТО на сході України та під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Злагоджена, професійна робота лікарів та молодшого медичного персоналу в складній, загрозливій для життя обстановці, заслуговує на особливу повагу.

Політична Партія “ПАТРІОТ” щиро вітає українських медиків із професійним святом та висловлює глибоку шану і подяку усім медичним працівникам за їх ПАТРІОТИЗМ, вірність покликанню, небайдужість до чужого болю та вміння бути милосердними і толерантними.
Шановні медики! Ваша щоденна праця — це взірець самовідданості та фаховості, милосердя та піклування! Бажаємо усім вам міцного здоров’я, бо тільки в цьому випадку здоров’я усіх людей буде під вашим надійним захистом! Щастя вам і вашим родинам, успіхів у роботі, натхнення і радості! Глибоко вдячні вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!
Прес-служба партії