Участь у роботі круглого столу

2 роки ago Інформ центр 0

16 червня поточного року представники партії «ПАТРІОТ» прийняли участь у роботі круглого столу, який організований та проведений ВГО «Інші». Цього разу темою обговорення була організація та діяльність міжнародних тимчасових адміністрацій (МТА), їх роль і місце у врегулюванні ситуації на Сході України.

У ході круглого столу представлено презентації на цю тему Міжнародним центром перспективних досліджень та ВГО «Інші», котрі хоча й мали окремі розбіжності, але в основних підходах співпадали.

У виступі на заході представник партії зауважив, що ідея створення МТА на території так званих ОРДЛО була би бажаною, але навряд чи здійсненою через вкрай деструктивну позицію Росії. Але це не значить, що такий варіант взагалі немає право на життя, оскільки чинники, що впливають на російську позицію постійно змінюються та впливають на неї.

У підсумку, учасники круглого столу надали свої пропозиції відносно реальності втілення цієї ідеї за нинішніх політичних умов та домовилися про подальші обговорення елементів дорожньої карти врегулювання ситуації на Донбасі.

Прес – служба партії