Вітаємо журналістів – мужніх і хоробрих ПАТРІОТІВ

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні Україна святкує День журналіста.

Це свято було встановлено у травні 1994 року Указом Президента України Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. А в день прийняття Національної Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів – 6 червня 1992 року – для свята журналістів України була визначена і дата.

Відтоді саме 6 червня ми вітаємо наших журналістів і зичимо їм мужності, витримки, стійкості духу, віри у свої сили і натхнення.

На жаль, сьогодні в нашій країні журналістика не захищена. Життя показало, що ця професія – одна  із найважчих і  найнебезпечніших. Виконуючи свої професійні обов’язки, журналісти нерідко ризикують життям, причому, не тільки в зоні бойових дій, але й на мирних територіях. І самостійно відстоюють своє право на професійну, об’єктивну, незалежну журналістику, стаючи на захист колег, підтримувати їх в нелегку хвилину.

В цей день, зазвичай, журналістів вітають усі: політики, чиновники, представники влади, бізнесмени. Так, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, вітаючи представників мас-медіа, зазначив, що сьогодні «вільна преса і незалежні засоби масової інформації – це пріоритет державної інформаційної політики». На жаль, офіційні дані інші: сьогодні Україна опинилася на 102 місці (із 180 позицій) в рейтингу свободи преси.

Але журналісти, без сумніву, народ мужній та хоробрий. Вони виборюють своє право на професію – вільну і незалежну.

Політична Партія «ПАТРІОТ» вітає усіх представників мас-медіа з професійним святом і зичить їм здоров’я, щастя, гострого пера, резонансних викриттів заради розбудови нашої незалежної держави!

Дякуємо вам, ПАТРІОТИ, за професіоналізм, громадянську позицію, самовіддану роботу, за ваші гарячі серця і розуміння своєї відповідальності перед суспільством.

Прес-служба партії