ПАТРІОТИ прийняли участь у вечорі, який організував благодійний фонд «Громадська думка» до Дня захисту дітей

3 роки ago Інформ центр 0

1 червня поточного року  представники партії «ПАТРІОТ» прийняли участь у  вечорі, який організував благодійний фонд «Громадська думка» до Дня захисту дітей.

Ця акція, що проходила у «Прем’єр Палас готелі», є складовою благодійного проекту «Територія добра», котрий об’єднує зусилля органів місцевого самоврядування, бізнесу, спортивних організацій та медичних закладів, яких об’єднує загальна мета – надання благодійної допомоги у вигляді придбання медичного обладнання (як от, інкубатор для новонароджених і т.п.) для Київського міського пологового будинку №3.

В рамках цього вечора був проведений благодійний аукціон, на якому гості здійснили покупки лотів, виставлених почесними гостями вечора. Кошти, що отримані у ході проведення аукціону, будуть передані представникам будинку інвалідів Святошинського району міста Києва.

Патріоти й надалі мають наміри підтримувати благодійні акції, що проводяться нашими партійцями та сприяють утвердженню духу меценатства та підтримки малозабезпечених верств населення.

Прес-служба партії