24 травня – Європейський День парків

3 роки ago Інформ центр 0

Україна приєдналася до європейської спільноти, яка сьогодні, 24 травня, відзначає День парків.

Європейський День Парків був започаткований європейською організацією EUROPARC Federation, яка об’єднує природні території, що охороняються, в 36 європейських країнах. Перший раз цей день святкували у 1999 році.

Дата святкування була обрана не випадково – саме 24 травня 1909 у Швеції було створено перший з дев’яти Європейських Національних Парків.

Цей день символізує міжнародну єдність у питаннях, що стосуються охорони природних територій. За звичай, у Європейський День Парків проводяться численні святкові заходи біля заповідників та, безпосередньо, на їх території. Мета таких заходів — чергова спроба привернути увагу до природної краси Європи та її культурного спадку.

 

«Парки дозволяють доторкнутися до витоків живої природи і наблизитися до первісного відчуття радості життя. Активісти Політичної Партії «ПАТРІОТ» неодноразово організовували прибирання в парках нашої країни, а також в лісових насадженнях. Збереження природи – це збереження людини, збереження країни, збереження життя», – підкреслив голова Київської міської організації партії Ярослав Троян.

 

Прес-служба