Лідера ПАТРІОТІВ Миколу Голомшу відзначили нагородою за відродження культурної спадщини і сприяння розвитку видавничої справи

4 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні, 23 травня, в Укрінформі відбулась презентація книги «Українці – великий європейський народ». Книга побачила світ завдяки зусиллям Української конфедерації журналістів та лідера Політичної Партії «ПАТРІОТ» Миколи Голомші.

Книга із серії «Золотий фонд нації» є спробою пропагувати один із головних напрямків розвитку України – інтеграцію нашої держави до Європейського співтовариства – крізь призму нарисів про життя та діяльність знакових особистостей наукового, економічного, культурного та громадського життя України.

Дві статті-передмови до книги написали Микола Жулинський («Україна: чим зумовлюється прогрес нації») та Микола Голомша («Від Майдану гідності – до гідності держави»).

Учасниками заходу були видатні науковці, енергетики, провідні спеціалісти медичної галузі, політичні та громадські діячі України, діячі культури.

Під час заходу присутні ділились думками, як вивести Україну в передові країни світу.

З гордістю хочемо зазначити, що в книгу «Золотий фонд нації» вписаний і лідер Партії «ПАТРІОТ» Микола Голомша, якого організатори заходу нагородили Почесною золотою відзнакою «За вагомий внесок у справу популяризації та відродження культурної спадщини та участь у Всеукраїнських видавничих програмах».

Під час свого виступу Микола Голомша зазначив, що усі особистості, які вписані в книгу «золотими літерами», є скарбом нації і маяками, на які будуть рівнятись нащадки.

«Хай процвітає український народ! Світ має знати, якими видатними особистостями славиться Україна», – зазначив Микола Голомша.

На закінчення лідер ПАТРІОТІВ подарував присутнім пісню у своєму виконанні.

 

Прес-служба партії