Вшановуючи Кобзаря

3 роки ago Інформ центр 0

22 травня в парку ім. Шевченка, у день духовного воскресіння (перепоховання) Тараса Шевченка, за ініціативи Політичної Партії «ПАТРІОТ», «Руху Валентина Наливайченка «Справедливість», ВУТ «Просвіта» та ВФ «Українська Альтернатива» відбувся захід з нагоди 156-річниці перепоховання Великого Кобзаря.

Вшанувати пам’ять генія Шевченка прийшли ПАТРІОТИ Києва, просвітяни, молодь

«В історичному розвитку України Тарас Шевченко — явище незвичайне своїм місцем у літературі, мистецтві, культурі. Але Тарас творив не тільки культуру, він творив націю. Яскравий антирежимний характер його поетичних творів є нам дороговказом», – зазначив під час свого виступу на акції лідер ПАТРІОТІВ Микола Голомша.

 

Заступник голови Партії «Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков, згадуючи слова з творів Шевченка, сказав: «Сьогодні в Україні непрості часи, але як казав Великий Тарас: «Борімося – поборемо!  Я вірю, що Революцію Гідності в нашій країні повинна завершити Революція Свідомості».

Заступник голови ВУТ «Просвіта» Георгій Філіпчук під час свого виступу вкотре згадав про вимогу громадськості негайно скасувати мовний закон Колесніченка-Ківалова.

«Дуже важливо не втратити рідну мову, національну культуру. Єдність нації вибудовується на українській самоідентичності», – підкреслив Г. Філіпчук.

Також на заході виступив лідер молодіжного крила «Народного руху» Костянтин Новаленко.

Під час заходу з нагоди вшанування Великого Кобзаря була вручена Народна премія Тараса Шевченка відомій українській письменниці Катерині Мотрич.

Почесну грамоту та премію письменниці вручали лідер ПАТРІОТІВ Микола Голомша та голова ВУТ «Просвіта» Павло Мовчан.

Вшановуючи пам’ять Великого Кобзаря, на заході звучали його твори, покладені на музику, у виконанні київського хору ВУТ «Просвіта».

 

 

Прес-служба партії