Справедливі ПАТРІОТИ разом з селянами Полтавщини провели акцію біля Кабміну

3 роки ago Інформ центр 0

Політична Партія «ПАТРІОТ» спільно із партією «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» у четвер, 18 травня, провели акцію під Кабінетом міністрів України на підтримку вимог жителів сіл Кошманівка та Базилівщина Машівського району Полтавської області.

Активісти заявили: сьогодні влада розглядає можливість впровадження ринку землі, в той час як тисячі селян і досі не мають власних паїв. Державні компанії через хитрощі та юридичні колізії відбирають землю в селян.

Саме хитрощами відібрала землю у селян з Кошманівки та Базилівщини, що на Полтавщині, дочірня компанія НАК «Нафтогаз» ГУ «Полтавагазвидобування», а саме: у 1989 році до колгоспу імені Шевченка звернулися тодішній керівник філії Газопромислового управління «Полтавагазвидобування» Дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України»  – Артьомов В.І. та голова Машівської районної ради Прокопенко О.І. з пропозицією, згідно з якою колгоспникам запропонували відмовитися від земель, які перебували в постійному користуванні колгоспу імені Шевченка на користь цього підприємства.

Натомість Полтавське ГПУ взяло на себе зобов’язання збудувати людям село майбутнього: протягом п’ятирічки газифікувати колгоспи Машівського району, прокласти асфальт по вулицях села, побудувати дитсадок на 90 місць, магазин, будинок побуту, 8-річну школу, провести реконструкцію сільського клубу, побудувати 10 житлових будинків, збудувати: відгодівельники для молодняка ВРХ на 200 голів, відгодівельник для свиней на 500 голів, кормоцех, склад ядохімікатів, теплицю на 50 га, адмінбудинок, котельню, дві силові споруди, літній табір для бичків, провести реконструкцію двору тракторної бригади, інше.

Колгоспники пристали на такі обіцянки посадових осіб і прийняли рішення про відступлення на користь Полтавського ГПУ земель сільськогосподарського призначення, які перебували в постійному безоплатному користуванні колгоспу імені Шевченка.

В підсумку: село майбутнього не тільки не збудоване, воно приведено до плачевного стану, а у селян відібрали право отримати у власність землю, на якій вони жили та працювали все життя.

Політична Партія «ПАТРІОТ», яка діє спільно з рухом Валентина Наливайченка «Справедливість», відзначає: з боку тогочасного керівництва «Полтавагазвидобування» вбачаються шахрайські дії, в зазначених селах земля не розпайована, так як обманним шляхом була передана на баланс підприємства ГУ «Полтавагазвидобування», а нинішнє керівництво не бажає піти назустріч людям та повернути землю громадам селянам.

Оскільки єдиним акціонером-власником всіх акцій ПАТ «Укргазвидобування» є НАК “Нафтогаз України”, а єдиним власником НАК «Нафтогаз України» є держава в особі Кабінету Міністрів України, селяни разом зі партією «Справедливістю» та ПАТРІОТАМИ звернулись до прем’єр-міністра України В. Гройсмана із зверненням та вимогами втрутитись в ситуацію та повернути землю селянам Полтавщини.

Досить дурити людей! Досить шахрайства! Земля годує селянина і повинна належати селянам!

Прес-служба партії