Безвіз є: Євросоюз офіційно підписав рішення про безвізовий режим для України

3 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні, 17 травня, в Європарламенті відбулася урочиста церемонія підписання законодавчого акту, яким запроваджується безвізовий режим для громадян України.

Церемонія підписання пройшла у Страсбурзі.

Документ був підписаний президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ та національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою.

На церемонії підписання також були присутні президент України Петро Порошенко та доповідач Європарламенту з питання українського безвізу Марія Габріель.

Після підписання рішення про безвіз має бути оприлюднене в Офіційному журналі ЄС. Через 20 днів безвізовий режим набуде чинності, очікується що це відбудеться 11 червня.

Голова Європарламенту Антоніо Таяні вважає, що після підписання Угоди про лібералізацію візового режиму між Україною і Європейським союзом відносини між ними будуть простішими.

«Нові правила є добрим сигналом для вашої країни, яка є дуже проєвропейською державою. Нам треба працювати разом задля миру й стабільності на континенті і ваша задіяність у цьому процесі для нас є надзвичайно важливою. Усвідомлюємо, що ситуація нелегка, тому треба працювати старанно. Ви маєте нашу підтримку, але з вашого боку також потрібна потужна задіяність. Після цього позитивного рішення відносини України та ЄС будуть простішими», – сказав Таяні після підписання угоди про безвіз.

Політична Партія «ПАТРІОТ» схвалює це рішення Євросоюзу та вважає, що безвізовий режим не тільки відкриває великі перспективи для мільйонів українських громадян, дозволить обмінюватися досвідом, без перешкод зустрічатися із західними інвесторами, але й остаточно закриває двері для відновлення «руського міра» в Україні.

Прес-служба партії