Патріотичні пісні Сергія Файфури несуть в Європу правду

2 роки ago Інформ центр 0

   Патріотичні пісні патріота Файфури несуть в Європу правду.
Нещодавно з гастрольного туру країнами Європи повернувся патріот, активний музбатівець, артист, поет та композитор Сергій Файфура. Новаторська мелодія, самобутній стиль та драматургія його пісень, доповнені сценічним образом Сергія Файфури з його розфарбованими в жовто-блакитні кольори вусами, викликала величезний інтерес не тільки в української діаспори, а й у європейців, які не володіють українською мовою.
Один із концертів Сергія Файфури проходив в Парижі на Монмартрі.
«Слова пісень Сергія Файфури не обов’язково розуміти. Їх відчуваєш. Відчуваєш біль простого українця і його волю до перемоги. А його патріотична пісня «Бандера», коли сам співак виступає відразу у двох ролях – миролюбного українця, одягненого в біле вбрання, і агресивного росіянина, одягненого в ватник і шапку-вушанку, – не залишила спокійними навіть європейців. В знак шани та величезної поваги до українського патріота Файфури на останньому його концерті на Монмартрі європейці причепили собі жовто-блакитні вуси – такі ж, які мав під час свого виступу співак. Хтось їх заготував і приніс на концерт. Сергій Файфура був приємно вражений», – розповіли ПАТРІОТИ із української діаспори в Парижі.
Без сумніву, своїми патріотичними піснями Сергій Файфура несе людям, і зокрема, європейцям, правду про те, що діється сьогодні в Україні, передаючи yсю сутність агресивноi Росiї та «руського міра» через свою мистецьку справу.
Але головне в творчості Сергія Файфури – формування патріотичних почуттів, демонстрація нездоланності духу українця-ПАТРІОТА, його любові до своєї Батьківщини, яка здатна покликати в бій, відстоюючи свою волю, свободу та незалежність.
Ну, а такі пісні Файфури як «Нові граблі» взагалі мають величезну силу, бо ятрять душу, змушують задумуватись та спонукають до дій.
«Пограблена земля, пограблене життя, пограблена душа, – співає ПАТРІОТ, – але запал наш не зітлів!»
Не зітлів і не зітліє!

Прес-служба