Полтавські ПАТРІОТИ збирають підписи під петицією щодо необхідності переведення в комунальну власність газотранспортної мережі міста

2 роки ago Інформ центр 0

Голова Полтавської міської організації Політичної  Партії «ПАТРІОТ» Олександр Русін  подав електрону петицію про необхідність переведення в комунальну власність газотранспортної мережі міста та її інфраструктури, по прикладу м. Мукачево Закарпатської області.

«Мета нашої петиції – захистити мешканців міста від олігарха-монополіста Полтавоблгазу та антинародних рішень НКРЕ, щодо введення абонплати на газ», – пояснив О. Русін.

Однак за повідомленням Олександра Русіна, петиція досі не оприлюднена на сайті Полтавської міської ради, а передана на розгляд депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

Це  рішення міської влади – незаконне, оскільки  воно суперечить нормам Закону України «Про звернення громадян», переконані ПАТРІОТИ.

Тому Полтавською міською організацією Політичної Партії «ПАТРІОТ» було організовано збір підписів під зверненням до міського голови та депутатів Полтавської міської ради.

«Підписні листи та звернення можна отримати за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна 115, оф. 35 або електронною поштою, зв’язавшись з нашою організацією за цим посиланням:  pl@patriot.poltava.ua. Інформацію також можна отримати за телефоном: 050-763-63-81. “Ніхто не захистить нас, крім нас самих», – наголошує О. Русін.