Вишгородські ПАТРІОТИ організовують поїздку на могилу Великого Кобзаря для усіх бажаючих.

3 роки ago Інформ центр 0

Активну роботу щодо консолідації суспільства на засадах загальнолюдських цінностей проводить Вишгородська районна організація Партії «ПАТРІОТ» (голова партійної організації Степанія Сідляр).

За ініціативи Вишгородської партійної організації, 14 травня в День Свята матері в місті буде проведено захід – молебень за здоров’я українських матерів, святкова програма за участі діячів культури та освіти району і області, а також дружні гостини.

«Взагалі на травень у нас заплановано цілий ряд заходів, а саме: за ініціативи нашої партійної організації в третій декаді травня у Вишгороді буде встановлена пам’ятна меморіальна дошка Заслуженому працівнику культури України, бандуристу, композитору, автору музики до пісні «Наливаймо, браття, кришталеві чаші» – Віктору Лісовому. А 22 травня ми готуємо поїздку на Чернечу гору в місто Канів. Як відомо, це складова частина Шевченківського національного заповідника «Тарасова гора». Відвідати місце поховання Великого Кобзаря разом з нами можуть усі бажаючі», – повідомила Степанія Григорівна.

Також Вишгородські ПАТРІОТИ щосуботи проводять у місті заняття в Школі української мови, відвідувати які можуть люди різних вікових груп.

Зазначимо, ще голова Вишгородської партійної організації Степанія Сідляр є також координатором Духовно-просвітницького центру «Спадщина».

«ПАТРІОТИЗМ – це любов до Батьківщини, до свого рідного краю, до своїх геніїв і героїв», – підкреслює Степанія Сідляр.