ПАТРІОТИЧНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ

2 роки ago Інформ центр 0

20 квітня в конференц-залі готелю «Україна» відбулось засідання Політичної Ради Партії «ПАТРІОТ», на якому відбулась знакова для Партії подія: офіційне повідомлення про співпрацю  «ПАТРІОТУ» із партією «Рух Валентина Наливайченка «Справедливість».

20 квітня члени Політради партії одноголосно проголосували за співпрацю з партією «Рух Валентина Наливайченка «Справедливість».

«Ми хочемо йти у владу. Ми знаємо, як діяти чесно і патріотично. Той наказ, який дає владі народ – ми можемо виконати. Ми – партії, які стоять на національно-патріотичному ґрунті. У владу повинні прийти нові люди, які здатні зламати систему та зупинити те, що руйнує країну», – заявив під час свого виступу на Політраді лідер ПАТРІОТІВ Микола Голомша.

«Ставати разом – означає ставати сильнішими. Розпорошеність – це не про нас», – додав Валентин Наливайченко.

Лідер ПАТРІОТІВ Микола Голомша наголосив, що сьогодні існує катастрофічна прірва між владою і народом, яку необхідно подолати.

«Наша дія тут і зараз – об’єднатися і спільно рухатись далі, щоб подолати цю прірву. Побудова вільної незалежної України з простою ідеологією – людиноцентризм – завдання наших Партій. Ми – за євроцентризм України, за збереження української державності. Незнання, що робити – це не про нас», – підкреслив Микола Голомша.

В свою чергу Валентин Наливайченко зазначив, що Партія «Патріот» продовжує традиції українського визвольного руху, і що об’єднання зусиль обох наших партій – це політична платформа для усіх демократичних сил, неурядових організацій, які прагнуть очистити владу від корупціонерів та бюрократів та побудувати нову, демократичну Україну.

«Очільник ПАТРІОТІВ – Микола Голомша – мій добрий побратим вже багато років. Разом ми прагнемо очистити Україну від корупції, жити за Конституцією та готові до об’єднання з іншими громадськими патріотичними організаціями. І ми заявляємо: час покарання для корупціонерів неминучий», – наголосив Валентин Наливайченко.

Микола Голомша зазначив, що рух до об’єднання патріотичних сил розпочався 9 березня, у День народження Тараса Шевченка, коли активісти «ПАТРІОТУ», «Справедливості» і ряду громадських рухів та об’єднань провели спільний масовий захід – урочисту ходу та мітинг з нагоди 203-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря, і що із партією «Рух Валентина Наливайченко «Справедливість» вже налагоджена співпраця на рівні обласних партійних осередків «ПАТРІОТУ»  із Кременчуку, Полтави та Закарпаття.

Також Микола Голомша нагадав, що разом із Валентином Наливайченко, командою професійних слідчих та вмотивованих українців свого часу вони розслідували кримінальну справу про Голодомор в Україні в 1932–1933 роках (справа налічує 216 томів) і що цю роботу їм довелось робити в непростих умовах.

«Ми довели, що вище керівництво тодішнього СРСР вчинило геноцид українського народу. За це злочинна влада переводила нас на нижчі посади, звільняла з роботи. Але ми не зламались тоді, не зламаємось і зараз. Ми пройшли перевірку на відданість ідеалам демократії, ідеалам свободи. Ми діяли виключно в рамках Закону і Конституції. Тест на справедливість ми витримали», – підкреслив М.Голомша.

На засідання Політради «ПАТРІОТУ» були запрошені голова ВУТ «Просвіта» Павло Мовчан, співголова ГО Всеукраїнський форум «Українська альтернатива» Георгій Філіпчук, суддя Конституційного суду (2006-2015 рр.) Віктор Шишкін, український політик, народний депутат України 3-го скликання Віктор Жердицький, активісти ряду громадських організацій.

Під час своїх виступів вони обговорили політичну ситуацію в Україні та визначили пріоритети на майбутнє.

Крім заяви про об’єднання ПАТРІОТІВ із рухом «Справедливість» на засіданні Політради вирішувались ряд організаційних питань, затверджувалось Положення про партійні відзнаки Партії та вибудовувались плани по розвитку Партії.

«Вкрай важливо сьогодні об’єднати зусилля усіх демократичних, прогресивних сил. І наше основне завдання – брати на себе відповідальність», – зазначив під час свого виступу на Політраді заступник голови Партії «ПАТРІОТ» Олесь Журавчак.

В підсумку, на засіданні Політичної Ради Партії було прийнято рішення розробити план спільних заходів із рухом Валентина Наливайченка «Справедливість», а також визначено пріоритети та організаційні завдання розвитку партійних організацій ПАТРІОТІВ.

Прес – служба