Звернення полтавської міської організації Політичної Партії «ПАТРІОТ»

3 роки ago Інформ центр 0

17.04.2017 року відбулися збори Полтавської міської організації Політичної Партії «ПАТРІОТ». На них члени парторганізації підтримали ініціативу голови міської організації Олександра Русіна з приводу звернення до міського голови Полтави та депутатів Полтавської міської ради стосовно рішення позачергової сесії Мукачівської міської ради про повернення територіальній громаді міста та передачу на позабалансовий облік управлінню міського господарства Мукачівської міської ради майна підвідної газової мережі та інфраструктури і погодили текст звернення.

На зборах також прийнято рішення  про початок збору підписів жителів міста на підтримку даного рішення з метою подальшої його реєстрації у вигляді петиції на сайті міськради.

 

Текст звернення додається.

 

Полтавському міському голові

Мамаю О.Ф.

 

Депутатам Полтавської

міської ради

 

Шановний Олександре Федоровичу,

шановні депутати Полтавської міської ради

 

4 квітня 2017 року на позачерговій сесії Мукачівської міської ради було прийнято рішення про повернення територіальній громаді міста та передачу на позабалансовий облік управлінню міського господарства Мукачівської міської ради майна підвідної газової мережі та інфраструктури.

Це була відповідь громади на антинародне рішення НКРЕ про введення щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання, що було зроблено на користь газових олігархів.

Полтавська міська організація політичної партії «Патріот» звертається до Вас, як до народних обранців, на черговій сесії Полтавської міської ради прийняти відповідне рішення в інтересах громади міста Полтави.

 

 

З повагою

 

Голова Полтавської міської організації

політичної партії «Патріот»                                                           Русін О.