Паспортний БАЛаган по-українськи

3 роки ago Інформ центр 0

Заступник Голови політичної партії ПАТРІОТ Галина Климович: Я впевнена, що Гізо Углава потрапив на посаду заступника керівника НАБУ не з власної ініціативи Артема Ситника, а за твердим наполяганням Президента Порошенка, тому відповідальність за порушення Закону мали би понести ці двоє. Не таємниця, що у витоків створення НАБУ стояли саме грузини, і на посаду очільника цього органу планувався спочатку Михайло Саакашвілі, а потім Давід Сакварелідзе, у якого також було подвійне громадянство, членство у політичній партії та абсолютне не володіння державною мовою України.
Всі ці фактори не стримували Президента Порошенка та його адміністрацію, але стали серйозними запобіжниками для конкурсної комісії.
Вважаю, що грузини, затративши час та ресурси на підготовку створення НАБУ, не могли втратити там свої позиції, тому призначення Гізо Углави на посаду 1-го заступника директора НАБУ, скоріш за все, стало предметом “високих” домовленостей. Зараз кон’юнктура змінилася, тому й “згадали” про дотримання закону.

Паспортний БАЛаган по-українськи