Заява Полтавської міської організації Політичної Партії «ПАТРІОТ»

3 роки ago Інформ центр 0

Девізом новоствореної Національної поліції України стали слова «Служити і захищати». Як показали події минулої ночі у Полтаві, місцева Національна поліція може служити та захищати тільки криміналітет. Усім полтавчанам відома ситуація із «Газетним рядом». В критичний момент наша доблесна Національна поліція не тільки не змогла захистити пересічних громадян, а навіть не змогла гідно та законно відреагувати на події. Знали про конфлікт, знали про можливість сутички, навіть побоїща та нічого не зробили, щоби це попередити. Бездіяльність Національної поліції у Полтаві вражає, згадаймо хоча би неодноразові плюндрування меморіальних дощок загиблим у зоні АТО – чи були знайдені вандали, чи будуть вони колись покарані?

Скільки злочинів, пов’язаних з корупційними діями чиновників, розкрила полтавська Нацполіція за рік? Жодного!

Чому при прийнятті рішень стосовно «Газетного ряду» не була врахована думка громади? Чим керувалися міський голова та депутати, приймаючи завідомо рішення, яке внесе дестабілізацію у життя громадськості міста?

Полтавська міська організація Політичної партії «ПАТРІОТ» засуджує злочинну бездіяльність Національної поліції у місті Полтаві, що привела до масової різанини в центрі міста, засуджує брутальне нехтування громадською думкою полтавською міською владою та частиною депутатського корпусу (фракції партій Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «Рідне місто» О.Удовіченка, «Совість України» та ВО «Батьківщина»,)

Вимагаємо:

Негайно скликати позачергову сесію Полтавської міської ради, на якій розглянути питання про відміну попередньо прийнятих рішень щодо забудови «Газетного ряду» та встановлення МАФів в районі вулиці 23 Вересня, як таких, що не погоджені з громадськістю та носять деструктивний характер.

На цій же сесії прийняти рішення про оголошення недовіри начальнику Полтавського міського управління Національної поліції.

 

 

Голова Полтавської міської організації

Політичної Партії «ПАТРІОТ»                                      Олександр Русін