14 березня – День українського добровольця

3 роки ago Інформ центр 0

14 березня 2017 р., о 10.00 у Національному музеї історії України у Другій світовій війні в експозиції виставки «Український Схід» відбулася зустріч із бійцями, які три роки тому добровільно вступили на захист незалежності України та стали ідеологічною основою нової української армії.

Це нове свято, що відзначається вперше на підставі відповідного Указу Президента України, що оприлюднений у січні поточного року.

Політичну Партію «ПАТРІОТ» на цьому заході представляв Максим Тумко, член Ради Вишгородської міської організації, який добровольцем пішов на фронт у перші ж місяці  російської агресії на Донбасі. Окрім нього у зустрічі прийняв участь Анатолій Свирид, боєць 90-го окремого батальйону, позивний «Спартанець», що побував у полоні і вийшов одним із останніх з Донецького аеропорту. Після звільнення зі служби він заснував громадську організацію “Серця кіборгів”, яка опікується проблемами  дітей, вдів та загалом сімей загиблих воїнів в АТО.

Слухачі, а це представники учнівської молоді з декількох областей країни, з цікавістю вислухали виступи воїнів-героїв та задавали багато питань стосовно нинішньої ситуації на фронті, цікавилися чим живуть воїни-добровольці зараз та отримали настанови щодо підготовки себе задля гідного відстоювання територіальної цілісності нашої держави. На згадку про зустріч було зроблено колективне фото.