Патріоти Львівщини підтримують громадські ініціативи

4 роки ago Інформ центр 0

Депутат Сколівської міської ради від політичної партії «Патріот», член партії «Патріот», голова Громадського об’єднання «Імпульс» Мирослава Багрінець виступила

ініціатором та розробником  Програми підтримки громадських ініціатив Сколівщини. Співрозробники Програми – ініціативні групи та ГО сіл-заявників Сколівщини. Учасники Програми – громадські ініціативи сіл-заявників Сколівщини, органи місцевого самоврядування цих сіл, громадські організації, відділ освіти Райдержадміністрації, відділ культури РДА.

 

 

 

           Метою Програми є  розвиток громадської активності жителів Сколівщини через реалізацію локальних міні-проектів (громадських ініціатив), які мають безпосередній вплив на місцеві спільноти, включають участь у заходах міні-проектів місцевих жителів, а також будуть реалізовані у співпраці з органами місцевого самоврядування,  освітніми, культурними та іншими установами і громадськими організаціями заради зміцнення потенціалу громад.

Актуальність та значимість даної Програми полягає в тому, що реальні позитивні зміни на Сколівщині можливі лише за умови об’єднання зусиль громадськості у спільні ініціативи та якісної координації спільних дій. Наближення громад району до успішного втілення реформ, пов’язаних з процесами децентралізації, виявляється неможливим без розвитку громадських ініціатив. Особливої актуалізації останнім часом набуває проблема громадської участі в процесах прийняття рішень щодо важливих питань життєдіяльності громад.

Одна з причин слабкості громадських ініціатив на Сколівщині полягає не тільки у пасивності жителів району, але й у відсутності реальних програм підтримки таких ініціатив як на локальному, так і районному рівні. Саме на вирішення цієї проблеми спрямована Програма підтримки громадських ініціатив, яка потребує виділення бюджетних асигнувань для її успішної реалізації.

Основними завданнями реалізації Програми є:

1.      Створення комунікаційної платформи для громадських ініціатив Сколівщини.

2.      Реалізація громадських ініціатив.

3.      Організація і проведення Форуму громадських ініціатив Сколівщини

4.      Проведення інформаційної кампанії.

Великим досягнення Патріотів Сколівщини є те, що Програма громадських ініціатив схвалена та затверджена рішеням сесії Сколівської районної ради. На фінансування Програми передбачено виділення коштів з районного бюджету у сумі 90 тис грн.

Михайло Лучинець, голова Сколівської районної організації партії «Патріот»