Політична Рада партії

Голомша Микола Ярославович – Голова Партії
Дьяченко Степан Архипович – Перший заступник Голови Партії
Пєтухов Іван Михайлович – заступник Голови Партії
Журавчак Олександр Петрович – заступник Голови Партії
Шиянов Борис Анатолійович – заступник Голови Партії
Філіпчук Олександр Георгійович – заступник Голови Партії
Гошовський Микола Іванович – заступник Голови Партії
Климович Галина Іванівна – заступник Голови Партії
Стадник Любомир Павлович – заступник Голови Партії
Хома Андрій Степанович – заступник Голови Партії
Сученко Вячеслав Володимирович – керівник Виконавчого апарату Партії
Ворошиловський Олег Віталійович
Котвіцький Мирослав Анатолійович – Перший заступник керівника Виконавчого апарату Партії
Матолич Світлана Михайлівна
Мельник Олена Костянтинівна
Мормуль Дмитро Дмитрович
Свирида Володимир Васильович
Шинкарук Лідія Василівна
Халілов Рустем Надирович – Голова організації у АР Крим
Скорейко Сергій Іванович – в.о. Голови Вінницької обласної організації
Ткач Сергій Миколайович – в.о. Голови Волинської обласної організації
Будз Ярослав Дмитрович – Голова Донецької обласної організації
Савіна Владислава Анатоліївна – Голова Дніпропетровської обласної організації
Лактіонов Андрій Георгійович – Голова Житомирської обласної організації
Канівець Сергій Вікторович – Голова Запорізької обласної організації
Чурило Михайло Михайлович – Голова Закарпатської обласної організації
Жидков Сергій Едуардович – в.о. Голови Івано-Франківської обласної організації
Матюшинець Ігор Геннадійович – Голова Київської обласної
Цирфа Володимир Олександрович – в.о. Голови Київської міської організації
Стадник Любомир Павлович – в.о. Голови Львівської обласної організації
Нішта Артем Володимирович – Голова Луганської обласної організації
Подима Юрій Володимирович – Голова Миколаївської обласної організації
Негара Сергій Харламійович – в.о. Голови Одеської обласної організації
Русін Олександр Миколайович – Голова Полтавської обласної організації
Микуляк Юрій Юрійович – Голова Рівненської обласної організації
Стасишин Богдан Ізидорович – Голова Тернопільської обласної організації
Ломовських Григорій Альбертович – Голова Харківської обласної організації
Павкович Сергій Миколайович – Голова Херсонської обласної організації
Станчук Леонід Васильович – Голова Черкаської обласної організації
Хмелюк Володимир Васильович – в.о. Голови Хмельницької обласної організації
Позняк Василь Васильович – Голова Чернігівської обласної організації
Крошний Василь Іванович – в.о. Голови Чернівецької обласної організації